Сервіси

Лікуватися та відпочивати

Що обереш ти? Чи не найкраще обрати й те, й інше? Але про все по порядку.

Де розміститися в Східниці?

В Східниці повно як приватних садиб, так і санаторіїв та чудових готелів, де оптимально провести час на відпустку. Тисни тут, щоб перейти на сторінку пошуку розміщення в Східниці.

Де поїсти в Східниці?

Знайти бюджетну їдальню чи затишну кав'ярню з цікавим меню в Східниці доволі просто. Не забувай, курорт бальнеологічний, тому або що їсти тут не рекомендується. Але якщо дуже хочеться, то чом би й ні?

Де прогулятися в Східниці?

Хоч це містечко й невеличке, але тут завжди знайдеться така цікава місцина, яка вартує твоє уваги. Адже це справді магічне місце. І місцеві про це чудово знають.

Де побувати за межами Східниці?

Лікування та зелений туризм — це чудово! Але можна поєднати свій відпочинок з відвідуванням крутих екскурсій, які згадуватимуться теплими спогадами не один рік! Тисни тут, щоб побачити, що ми пропонуємо!

Мінеральні води Східниці

справді унікальні за своїми властивостями. Вони створювалися самою природою мільйони років, щоб сьогодні бути справжньою живою водою, що лікує іноді надкладні захворювання.

Приголомшлива природа Східниці

в поєднанні з надзвичайними мінеральними водами ствоює всі умови, щоб твій відпочинок пройшлов на такому рівні, про який ти навіть не мріяв! Достатньо вночі просто підняти очі до неба, щоб здивуватися його глибині.