Що побачити

Пригоди

Середньовічне місто - фортеця тустань

Одне з величних середньовічних міст Давньої Русі стояло посеред гір лише в 5 кілометрах від Східниці. Унікальне срібне джерело, глибокі висічені в скелях колодязі, неприступні фортифікаційні споруди — це місце оповите магією. Сюди варто потрапити одного разу, щоб відкрити для себе надзвичайні сторінки нашого минулого.

Прогулянки та велопокатушки

Долина ріки стрий

Всього лише в 12 кілометрах від Східниці знаходиться мальовнича долина річки Стрий. В районі села Рибник гірська ріка робить кілька крутих поворотів. Це надзвичайне місце релаксу та найкрутіших інстаграмних фото. Сюди найкраще потрапити, катаючись на велосипедах або просто гуляючи околицями Східниці

Історія

Солеварня та Церква Юра в Дрогобичі

Всього в 20 кілометрах від Східниці знаходиться місто з понад 1000 річною історією. Дрогобич. Саме тут знаходяться найдавніше підприємство України, яке працює без зупинки вже понад 1000 років. А зовсім поруч із солеварнею знаходиться унікальна дере’вяна Церква святого Юра, яка входить до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Індивідуальні тури зі Східниці, Трускавця або Львова

Відвідати всі надзвичайні місця,

що знаходяться навколо Східниці та Трускавця, або на 1-2 дні махнути в сонячне Закарпаття чи на найвищу гору України — Говерлу можна в рамках групових або індивідуальних (для 1-4 осіб) екскурсійних турів. 

Замовити індивідуальне туристичне обслуговування — дзвони +380 68 602 1049